Milieu

08.08.2011 Dijk bij chemische fabriek China breekt door

zandzakken tegen dijkbreukDALIAN (ANP/AFP/RTR) - Een tropische storm in het noordoosten van China heeft maandag een gat geslagen in een dijk rond een chemische fabriek. Het leger is ingezet om een milieuramp te voorkomen. Dat meldden Chinese staatsmedia.

De fabriek ligt bij Dalian, ten oosten van de hoofdstad Peking. Door de zware storm Muifa ontstonden tot 20 meter hoge golven, die gaten in de dijk sloegen. Omwonenden zijn geëvacueerd.

Vanwege het naderende noodweer had China eerder al ongeveer een half miljoen mensen geëvacueerd. Voor de oostkust werden meer dan tien vissersboten met circa 200 bemanningsleden vermist. Muifa komt vermoedelijk later maandag bij Dalian aan land.

(c) ANP 2011 alle rechten voorbehouden

Deel dit artikel:


Meer nieuws


Oudere artikelen...

Vacaturebank

Je nieuwe baan

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
Totaal vacatures: 518, nieuw: 442
De meest recente vacatures
>

Installatiemonteur (E en/of WTB) me...

Continu - Nijmegen
>

Adviseur Milieu MKB (Zuid- Nederlan...

EcoSelect - Noord-Brabant, Zeeland
>

Adviseur Waterbouw

H2O-job - Omgeving Den Haag
>

Medewerker Milieutechnologie

ISO-point - Noorden van het land
>

Milieukundig begeleider Bodem (BRL ...

ECO-job BV - Noord-Holland
CVbank

Je nieuwe collega

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
De meest recente CVs
>

MBO
>

WO
>

WO
>

MBO+
>

niet aangegeven
Technologietijdschrift H2O-job, personeel voor de watersectorEngineersOnly.nl - Echte vacatures, van echte bureaus, voor echte ingenieurs!KIVINIRIATechno!