Water

16.05.2010 Langste waterpijplijn ter wereld gebouwd

Tijdens de Walk For Water onder aanvoering van Sophie Hilbrand, Floortje Dessing, Ruben Nicolai, Dyanne Beekman en Sabine Koning, zijn meer dan 10.000 mensen in Afrika voorzien van schoon drinkwater.

Aveda en Jointhepipe.org financieren waterpompen in Afrika met de verkoop van hippe, duurzame waterflessen die de vorm hebben van een stukje waterleidingspijp. Het doel is gezamenlijk de langste waterpijplijn ter wereld te bouwen. De waterprojecten zijn real time te volgen inclusief foto's via de google earth coördinaten op elk waterflesje.

Cosmeticabedrijf Aveda en Jointhepipe.org zijn afgelopen februari een samenwerking aangegaan met als doel het drinken van kraanwater te promoten. Middels de verkoop van hippe Aveda Jointhepipe flessen werd geld opgehaald dat geïnvesteerd wordt in de bouw van waterpompen in Afrika.

De samenwerking kwam tot een hoogtepunt gisteren in het Vondelpark waar meer dan 250 mensen deelnamen aan de 6 km lange Walk For Water (de gemiddelde afstand die men in Afrika moet lopen voor schoon drinkwater).

De fles kost Euro 15, - en is het hele jaar door te verkrijgen via www.jointhepipe.org en in Aveda spa's en salons.

(c) ANP

Deel dit artikel:


Meer nieuws


Oudere artikelen...

Vacaturebank

Je nieuwe baan

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
Totaal vacatures: 517, nieuw: 442
De meest recente vacatures
>

Eerste Monteur Industrieel Onderhou...

De waterschappen Vallei & Eem en Ve...
>

Grondaankoper / taxateur

Bouw & Civiel Personeelsdiensten - ...
>

Projectleider (m/v)

Continu - Breda
>

Projectleider/Accountmanager

SGS-Intron - Culemborg
>

Service Engineer Brandertechniek (L...

Personato Werving en Selectie - Mid...
CVbank

Je nieuwe collega

werkveld
niveau
regio
trefwoord
> uitgebreid zoeken
De meest recente CVs
>

Sales Beveiliging

MBO
>

architect / ontwerper

WO
>

kraanmachinist-chauffeur

MBO
>

WO
>

Grondwerker

MBO+
Techno!KIVINIRIATechnologietijdschrift EngineersOnly.nl - Echte vacatures, van echte bureaus, voor echte ingenieurs!Chemievacatures.nlH2O-job, personeel voor de watersector